Architektura

Według definicji architektura to dyscyplina organizująca i kształtująca przestrzeń w realnych formach, niezbędnych do zaspokojenia materialnych i duchowych potrzeb człowieka… U nas wygląda to o niebo prościej! Od lat zajmujemy się projektowaniem zarówno wnętrz komercyjnych, jak i prywatnych.

Architektura to wyjątkowa dyscyplina, wymagająca kreatywności i staranności. Uwielbiamy nowoczesne wnętrza, nie zapominamy jednak o tradycjach. Chętnie czerpiemy z doświadczeń naszych poprzedników, wykorzystując zwyczajowe rozwiązania i detale. 

Łącząc tradycję z nowoczesnością, uzyskujemy wyjątkowe projekty, które są w stanie zadowolić najbardziej wymagających. Owocna współpraca z klientem to duże wyzwanie dla każdej firmy, zajmującej się nie tylko projektowaniem wnętrz, ale też szeroko pojętą architekturą. Bez względu na to, czy interesuje Cię architektura studia czy projektowanie kuchni, sprostamy Twoim wymaganiom! Poznaj naszą ofertę projektowania wnętrz w Łodzi i okolicach. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty!

Proces projektowania studia czy kuchni zazwyczaj wygląda bardzo podobnie i składa się z kilku etapów:

  • Rozmowa z klientem/inwestorem. Na tym etapie staramy się poznać potrzeby i oczekiwania klienta, zbadać lokalizację projektu oraz zorientować się, jakie funkcje ma pełnić dany obiekt. Dodatkowo ustalamy budżet inwestycji, omawiamy styl projektu oraz precyzujemy zakres naszych obowiązków.
  • Koncepcje. To etap, na którym dzielimy się z klientem naszymi pomysłami. W przypadku projektowania domów prezentujemy trzy koncepcje, natomiast jeśli chodzi o wnętrza, tworzymy wizualizację oraz pokazujemy uproszczone rysunki.
  • Zmiany. To czas na wprowadzanie poprawek oraz sprecyzowanie oczekiwań klienta.
  • Projekt budowlany lub wykonawczy. W przypadku pracy nad domem pozyskujemy w imieniu klienta pozwolenia, niezbędne do rozpoczęcia budowy. Jeśli natomiast zajmujemy się wnętrzami, na tym etapie rozpoczynamy prace nad projektem wykonawczym.
  • Organizacja przedsięwzięcia. Na tym etapie pomagamy klientom w zorganizowaniu remontu w przypadku współpracy przy projektowaniu wnętrz. W wypadku domów składamy do urzędu niezbędne dokumenty.
  • Nadzór. To ostatni etap współpracy. Wówczas nadzorujemy pracę nad realizacją projektu, dbając, by ten czas był możliwie spokojny dla klienta.