Wnętrza komercyjne

W dzisiejszych czasach wiele godzin spędzamy w pracy. Niezwykle ważne jest zatem, aby miejsce, w którym przebywamy było odpowiednio dostosowane do swoich funkcji, ale też sprawiało, że czujemy się w nim przytulnie. Jak urządzić biuro, by pracownicy chętnie w nim bywali? Co zrobić, aby goście poczuli się dobrze w Twojej restauracji? Jak stworzyć idealne wnętrze sklepu dla klienta? Koniecznie poznaj ofertę projektowania wnętrz komercyjnych w Łodzi!

Bez względu na to, czy planujesz remont sklepu lub restauracji, czy też chcesz zmienić wystrój w biurze, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Uwielbiamy nowoczesne wnętrza, ale w swojej pracy nie zapominamy o tradycyjnych rozwiązaniach. Często łączymy nowatorskie metody z tymi zwyczajowymi, uzyskując oryginalne efekty.

Nowoczesne biuro to nie tylko biurka, krzesła i komputery, ale też ogrom możliwości, które tworzą dobrze zaprojektowane wnętrza. Zadbaj o open space oraz strefę chill out. Spraw przyjemność swoim pracownikom, a oni odwdzięczą się większą efektywnością!

Wnętrze komercyjne to wizytówka firmy, dlatego jego projektowanie wymaga doświadczenia i skrupulatności. Zarówno w przypadku sklepów, jak i biur czy lokali gastronomicznych ważne jest, aby przestrzeń odpowiadała charakterowi przedsiębiorstwa i oferowanych przezeń produktów. Już dziś zadbaj o tożsamość swojej firmy i powierz projektowanie wnętrza profesjonalistom. Qbatura to gwarancja rzetelnej realizacji przedsięwzięcia w możliwie krótkim czasie! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Qbatura to łódzka firma, mająca doświadczenie w projektowaniu wielu wnętrz komercyjnych. Chętnie zajmiemy się też Twoją przestrzenią! Współpracę z inwestorami dzielimy na kilka etapów:

  1. Rozmowa, podczas której ustalamy oczekiwania i potrzeby klienta.
  2. Prezentacja trzech wizualizacji wnętrza oraz uproszczonych rysunków.
  3. Wprowadzenie poprawek.
  4. Rozpoczęcie pracy nad projektem wykonawczym.
  5. Zorganizowanie remontu.
  6. Nadzór remontu.